Chopard for Atasay Şans

Atasay 75. kuruluş yıldönümünü, mücevherin dünyadaki bir numaralı markalarından Chopard ile bir koleksiyon yaratarak kutluyor. Oscar ve Cannes törenlerinde yıldızları süsleyen, Penelope Cruz’dan Eva Herzigova’ya kadar pek çok ünlüyü markasının yüzü yapan, Hollywood yıldızlarının ve dünya VIP’inin tercih ettiği Chopard, bu kez Atasay için “Good Luck/Şans” adında koleksiyon hazırladı.

 2023 Vizyonu’nu, “dünya mücevherat sektörüne yön veren ilk 10 markadan biri olmak” şeklinde belirleyen Atasay, dünya starlarının mücevhercisi, lüksün bir numaralı ismi Chopard ile dev bir işbirliğine imza atıyor. Her yıl sınırlı sayıda koleksiyon üreten, Happy Sport, Happy Diamonds, Copacabana gibi paha biçilmez koleksiyonları içinde barındıran Chopard’ın Atasay ile gerçekleştirdiği işbirliği, dünyada bir lüks tüketim grubunun Türkiye’de yerel bir markayla yaptığı ilk ve tek özgün proje olma özelliği taşıyor.  Chopard Türkiye Distribütörü Tektaş Saatçilik A.Ş. bu iki önemli markanın proje geliştirmesine köprü görevi üstlendi.

Koleksiyonun özellikleri

  • Chopard’ın Sanat Yönetmeni Caroline Scheufele tarafından tasarlanan “Good Luck/Şans Koleksiyonu 5 farklı modelden oluşuyor.
  • Saatler çelik kasadan ve pastel renk kombinasyonunda saten kayışlardan oluşturuldu.
  • Saatlerde bulunan şans ve uğur sembolleri, renkli safirler, yakut ve pırlantalarla süslendi.
  • Uğur ve şans semboller olarak, “Yonca”, “Kalp”, “Nazar Boncuğu”, “Fatimanın Eli” ve “At Nalı” kullanıldı.
  • Tüm ürünler için uluslararası garanti verildi.

Chopard for Atasay Şans Koleksiyonu İçin Tıklayın

Author: Zen

Share This Post On