Cildinizi Bahara Hazırlayın

Bahar dönemlerine geçiş yaptığımız şu günlerde kış aylarından olumsuz etkilenen cildinizi beslemenin ve nemlendirmenin tam zamanı. Gülsuyu, doğadan esinlenen katkısız formülü ile cildinizin doğal yapısını ve güzelliğini koruyor, baharın canlılığını yüzünüze taşıyor.

Şehir hayatının yoğun temposu ve kış aylarının kirli havasından etkilenen ciltlere tamamen doğal bir çözüm sunan gül suyunun, Şelale Gülsuyu gibi markalarda tonik etkili olanlarını bulmak da mümkün. Katkı maddelerinden uzak, doğal çözümler arayanlar için çözüm sunan markalar, kadınların da bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Her cilt tipine uygun ve tamamen alkolsüz olan Şelale Gülsuyu, içeriğinde hiçbir kimyasal katkı ve boya maddesi bulundurmuyor. Cilt temizliğinde doğal tonik olarak kullanılan ürün, ciltteki gözenekleri sıkılaştırarak yaşlanmayı önlüyor ve cilde daha berrak bir görünüm kazandırıyor.

Sabah ve akşamları pamuk yardımıyla cilde masaj yaparak uygulanan Şelale Gülsuyu, arındırıcı ve canlandırıcı etkisiyle cildinizde gül ferahlığı yaşatıyor.

Gül suyu ile temizleyeceğiniz cildinizi uygun bir nemlendirici ile beslemenizi tavsiye ederiz. Bunun yanısıra zaman zaman uygulayacağınız cilt tipinize uygun maskeler mevsim geçişlerinde cildinizi canlandırarak ışılmasını sağlayacaktır.

İşte cildinize uygulayabileceğiniz doğal maskelerden bazıları:

Author: Ozi

Share This Post On