En İyi Spa Merkezleri

Yorucu ve yoğun şehir hayatı, bitmek bilmeyen stresler, trafik karmaşası, koşuşturmalı iş yaşantısı derken kendimizi yorgun ve mutsuz buluveririz. Aslında bu durumdan biran olsun sıyrılmak kendimiz için biraz zaman yaratmakla mümkün. İşte bu yüzden sizin için şehrin en iyi spa merkezlerini derledik. Keyifli saatler geçirip kendinizi stresten arınmış hissetmek için en kısa zamanda randevunuzu alın.

Amrita Spa
Swissotel bünyesinde yer alan Amrita Spa; yüzme havuzları, jakuzi, hamam, sauna, buhar banyosu, experience shower, kneip yürüyüşleri, güzellik bakımları, masajlar veya diğer büyüleyici hizmetlerle sizlere benzersiz bir deneyim sunuyor ve sizi 4000 metre karelik büyüleyici atmosferinde ağırlıyor. Amrita, Sanskritçe’de “iksir” anlamına geliyor ve size sağlıklı yaşam konusunda ilham veriyor. Yüzme havuzları, jakuzi, hamam, sauna, buhar banyosu, experience shower, kneip yürüyüşleri, güzellik bakımları, masajlar veya diğer büyüleyici spa olanaklarından yararlanarak dinlenip rahatlayabilirsiniz. Kapsamlı spa uygulamalarının arasında sıcak taş, çamur banyosu ve yosun banyosu da bulunuyor. Amrita Spa & Wellness misafirlerini haftanın 7 günü ağırlıyor.

Web: http://www.swissotel.com.tr/istanbul/amrita-spa.asp
Adres: Swissôtel The Bosphorus, Bayıldım Caddesi No.2 Maçka-Beşiktaş
Telefon: 0 212 326 11 00

Anantara Spa
Astoria Alışveriş Merkezi’nde bulunan Anantara Spa, Tayland kökenli. Hamam, cilt bakımı masaj odaları rahatlamanızı ve stres atmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış. Merkezde çiftler için dizayn edilmiş jakuzili masaj odası da mevcut.

Web: http://spa.anantara.com
Adres: Büyükdere Cad. Astoria Kuleleri No:127 Esentepe-Şişli
Telefon: 0 212 215 23 23

Fit Life Spa & Health Center
İstanbul’un ortasında şehrin karmaşasından kaçarak ruhunu ve bedenini dinlendirmek isteyenler için kusursuz bir seçenek. İşinin ehli ellerden gelen dokunuşlar ve profesyonel masaj teknikleriyle kendinizi günlerce dinlenmiş gibi hissedeceksiniz. Elite World İstanbul Otel bünyesinde tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde dizayn edilmiş olan Fit Life Spa & Health Center’la tüm stresinizi geride bırakacaksınız.

Web: http://www.eliteworldhotel.com.tr
Adres: Şehit Muhtar Cad. No:42 Taksim
Telefon: 0 212 313 83 83

Laveda Spa
Ritz Carlton Otel bünyesinde yer alan Laveda Spa, ziyaretçilerine cennet vaat ediyor. Merkezde masaj ve bakımların yanı sıra anti-aging uygulamaları da mevcut. Laveda Spa’da en çok tercih edilen masaj ise “Sultan’ın Altı El Masajı”. İster Uzak Doğu deneyimini keşfedin, isterseniz geleneksel Türk masajlarıyla stres atın, tercih sizin.

Web: http://www.ritzcarlton.com/en/Properties/Istanbul/Spa/Default.htm
Adres: Süzer Plaza, Askerocağı Cad. No:6, 34367 Elmadağ/Şişli – İstanbul
Telefon: 0 212 334 44 44

Sanda Spa
Hillside grubu bünyesinde yer alan Sanda Spa’nın büyülü dünyasında sakinleştiren ve huzur veren bakımlarla kendinizi yenileyebilirsiniz. Sanda Spa’nın özel tasarlanmış iç mekânında günün yorgunluğunu üzerinizden atabilir, daha önce yaşamadığınız bir dinginlikle buluşabilirsiniz. Gün içinde yorgunluğunuzu gidermek ve küçük bir mola vermek için Sanda Spa’dan randevunuzu alın.

Web: http://www.sandaspa.com
Adres: Sanda Spa Hillside Etiler Adres:  Alkent Sitesi, Tepecik Yolu, No: 22 / 14 Etiler / İstanbul
Telefon: 0 212 352 22 33

Espace Spa
Anadolu yakasının en büyük spa merkezlerinden biri olan Espace Spa, rahatlamak ve zinde kalmak isteyenlerin ilk adresi. Espace Spa’nın 700 metrekarelik kapalı alanında aroma terapi, ayurveda, balneo gibi rahatlatıcı terapilerin yanında; masaj, cilt bakımı, solaryum, sauna, Türk hamamı, buhar banyosu hizmetler de veriliyor.

Web: http://www.espacespa.com
Adres: Ankara Cad. No:63 Kartal / İstanbul
Telefon: 0 (216) 517 9811
Hammame VIP Spa
Hammame VIP Spa’da ruhunuza ve bedeninize zindelik kazandıracak uygulamalarla buluşacak ve günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız aroma terapi masajı yaptıracaksınız. Profesyonel ellerden çıkan uygulamalarıyla Hammame VIP Spa, şehrin temposunu unutmak isteyenlere geniş seçenekler sunuyor.
Web: www.hammame.com.tr
Adres: Deposite AVM Sosyal Tesis Bloğu Başakşehir İstanbul
Telefon: 0 (212) 671 1177

Nuspa
Modern ve dingin bir atmosfere sahip olan Nuspa stresten uzaklaşmanız için çok özel hizmetler sunuyor. Kendinizi tazelenmiş  ve yenilenmiş hissedeceğiniz spa merkezinde sizi ayrıca küçük sürprizler de bekliyor.

Web: http://www.nuspa.com.tr
Adres: Nuspa Kanyon Adres: Büyükdere Cad. No:185 Kanyon 34394 1. Levent
Telefon: 0 212 353 09 99

Kış Mevsiminde Cilt Sağlığı 9 Öneri

Author: Zen

Share This Post On