En Romantik Sevgililer Günü Hediyesi Yarışma Kuralları

8 ile 20 Şubat 2013 tarihleri arasında ”www.kadinsalmevzular.com”  internet sitesinde (Bundan sonra sadece ve kısaca “internet sitesi” olarak anılacak) düzenlenecek olan “en romantik Sevgililer Günü hediyesi” oylamasına (Bundan sonra kısaca “uygulama” olarak anılacak) katılarak, en romantik cevabı veren 1 kişi, kadınsalmevzular.com ekibi tarafından belirlenecek ve bu kişiye Flormar marka göz farı ve ruj hediye edilecektir. İnternet sitesi üzerinden yapılacak uygulamaya katılanlar, yarışmaya ait tüm katılım kurallarını/koşullarını okuduklarını ve kabul ettiklerini peşinen beyan ve kabul etmiş sayılır.

1-Katılımcılar aldıkları en romantik sevgililer günü  hediyesini anlatan bir metine, ad-soyad ve doğum tarihlerini de ekleyerek oylama@kadinsalmevzular.com e-posta adresine mail atacaktır.
2-Uygulama 8 Şubat 2013 tarihi gece saat 00.01′de başlayıp 20 Şubat 2013 tarihi saat 15:00′te sona erecektir. Kazanan kişi 21 Şubat 2013 tarihine kadar yine internet sitesinde duyurulacaktır. Kazananların internet sitesinde oylama sırasında kullandıkları e-posta adreslerine bilgilendirme maili gönderilecek ve hediye gönderimi için yazışma adresleri istenecektir. Kazananların, bilgilerini eksik ya da yanlış bildirmeleri durumunda hakları geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden tüm bilgilerin doğruluğundan emin olunması gereklidir.
3-Uygulamaya katılım ücretsizdir.
4-Söz konusu uygulamaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Gerçekte 18 yaşından büyük olmayan; ancak 18 yaşından büyük olduğunu beyan ederek uygulamaya katılan üyeler, ödül kazansalar dahi bu haklarından feragat etmiş sayılacak.
5-Hediye almaya hak kazanan katılımcılar, elde ettikleri ödülü başka bir kişiye devredemez.
6-Uygulamaya Türkiye dışından katılım kabul edilmeyecektir.

Author: Zen

Share This Post On