Haziran Ayı Burç Yorumları

Koç
Haziran ayı sizin için dinamik, canlı ve interaktif bir ay olacak. Yeni bilgiler edinecek yeni insanlar tanıyacaksınız. Bu ay aile odaklı konularda ya da ev alım-satımı düşünüyorsanız o konularda kısa tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı bir işiniz varsa bu ay ilişkilerinize biraz daha dikkat etmenizi öneririz. Sizin bulduğunuz akılcı çözümler her zaman umduğunuz desteği almayabilir, sabırlı olun.  Sağduyulu tarafınız aşk hayatınızda bu ay öne çıkacak. Haziran ayının ikinci yarısı sizin için çok daha iyimser bir dönem. Kariyerinizde hedeflediğiniz bir yer varsa, özellikle haziran ayının ikinci haftasına dikkat edin. Bu ay sağlıkla ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz, sindirim sisteminize ve kalp sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Boğa
Bu ay sizin duygularınızın ön plana çıktığı, çoğu kararınızı alırken duygusal tarafınıza danıştığınız bir ay. Duygusal reaksiyonlarınız ve içsel durumunuz gergin ama güçlü olacak. Bu nedenle, çift olanlarınız için bu ay ilişkinizde dengeyi tutturmak bir hayli zor görünüyor. İş ilişkilerinizde veya özel hayatınızda bu ay biraz daha nazik olmanızda ayda var. Beklediğiniz bir miktar para varsa, bu ay elinize geçme ihtimali yüksek. Mantıklı ve pratik çözümler bulmanız gereken sorunlarınızı bu ay erteleyin. Açık havada zaman geçirmek, yürüyüş yapmak size iyi gelebilir. Sağlıkla ilgili bir problem görünmüyor ancak kilonuza dikkat edin.

İkizler
Haziran ayı sizin için gerileme dönemi gibi olacak maalesef. Bu ayın neredeyse tamamını geçmişe takılı vaziyette geçirebilirsiniz. Kafanızda, çok uzun zaman önce olan tüm olayları yeniden sorgulayabilir, hatalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Aşkı arıyorsanız, yeni bir aşk bulma ihtimaliniz var, ncak geçmişten kurtulamazsanız, gelecekteki tüm ihtimalleri de yok edebilirsiniz. Düzgün giden bir ilişkiniz varsa gelgitler yaşayabilirsiniz, pişman olacağınız şeyler yapmaktan kaçının. Haziran 2012′de farklılıklar, rekabet, engeller ve stresle baş etmek zorunda kalacaksınız. Tüm bunlara rağmen yine de negatif düşüncelerden sıyrılabilir, hayatınızı yeniden planlayabilirsiniz. Bu ayı kendinize yeni fırsatlara yaratmak için kullanın. Para konusunda durağan bir aydasınız, harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Yengeç
Siz bu ay durağan bir döneme giriyorsunuz. İçinizdeki duygusal yaşamınız yoğun ve sorunlu ama genel anlamda mutlu olacağınız sakin bir dönemdesiniz. Aşk hayatınız biraz sorunlu olabilir, sevdiğiniz insana duygusal açıdan bağımlı olmaktan vazgeçin. Bu şekilde hem kendi hayatınızı, hem de partnerinizin hayatını zorlaştırıyorsunuz. Durum ne olursa olsun, bu ay kendi özgürlüğünüze vakit ayırın. Olduğunuz gibi devam ederseniz, bir ayrılık ya da terk edilme söz konusu olabilir. İşle ilgili konularda bekledikleriniz bu ay gerçekleşmiyor, sabırlı davranmak zorundasınız. Bu ay şans oyunlarından da uzak durmanızda fayda var. Seyahat edecekseniz dikkatli olun.

Aslan
Bu ay romantizmin doruğunda olacaksınız. Her şey özgür, neşeli ve esnek.  Bu ay cinsel dürtüleriniz siz yoracağa benziyor. Sosyal yaşantınız ve insan ilişkileriniz oldukça iyi gidiyor. Hayatınızda biri yoksa, doğru kişiyi bulmak için senenin belki de en doğru ayındasınız. Aradığınız kişi büyük olasılıkla bu ay karşınıza çıkacak. Bu ay hayatınızdaki tek sorun mali konularda olabilir, onu da fazla zaman harcamadan kısa sürede çözeceksiniz. Bütçenizi biraz kontrol altına almanızda fayda var. Arkadaşlık ilişkilerinizi para mevzularından uzak tutmanızı tavsiye ederiz.

Başak
Bu ay sizin için seyahat ayı. Yabancı ülkeleri görmek, kültürel seyahatler yapmak için oldukça fazla zamanınız olacak. Bu ay ikili ilişkilerden uzak durup biraz kendinize zaman ayırmanızda fayda var. Haziran ayı içinde yaşayacağınız yakınlaşmalar ilk başta cazip gibi görünse de samimi ve gerçek değil. Mali konularda gecikmeler ve can sıkıcı gelişmeler olabilir, çözümü biraz zaman alsa da sonuçlar yüzünüzü güldürecek. Kariyer konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, fırsatları mantıklı değerlendirirseniz yükselme söz konusu olabilir, her şey sizin elinizde.

Terazi 
Haziran 2012, sizin için dikkat ve sabır gerektiren karmaşık bir ay olacak. Bu ayı iyi değerlendirirseniz sonrasında feraha kavuşmanız mümkün. Kontrolünüzde olmayan şeylere kafayı takmaktan vazgeçip, ertelediğiniz sorunlarla ilgilenmenizde fayda var. Para konusunda uzun vadeli bir sıkıntı görünmüyor, bütçeniz zaten her zaman sizin kontrolünüz altında ve harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz. Uzun mesafe işbirliği, iş gezileri, üniversite ile ilgili akademik işler, bilimsel, kültürel ya da yayıncılık ile ilgili işlerle ilgileniyorsanız olası bazı gecikmelere rağmen başarıyı yakalayacaksınız. Bu ay vücudunuzu toksinlerden arındırmak için birkaç küçük önlem almak ve fazla sıvı tüketmek sağlığınız için yararlı olacaktır.

Akrep 
Haziran 2012′de sevgi veya evlilikle ilgili konularda çeşitli endişeleriniz gün yüzüne çıkacak. Hayatınızdaki bazı konular ummadığınız şekilde şekillenebilir ve bu sizde hayal kırıklığı yaratabilir, adımlarınızı atarken dikkatli olun. Haziran ayının sonlarına doğru bir rahatlama söz konusu, stresli ve düşünceli günler geride kalacak. Sigorta şirketleri, bankalar veya mali kurumlarla bu ay fazla haşır neşir olabilirsiniz, yatırım yapmayı planlıyorsanız biraz daha beklemenizde fayda var. Kendinize ayıracağınız zamanla biraz gevşeyebilirsiniz, bu ay masaj yaptırmak ya da spaya gitmek için uygun  İkili ilişkilerle ilgili önemli kararlar almayı biraz erteleyin.

Yay
İkili ilişkiler açısından zengin ve dinamik bir aya giriyorsunuz. Ancak bu sıkıntılı günler yaşamayacağınız anlamına gelmiyor. Bu ay aile bireylerine daha fazla vakit ayırmalısınız, aile içi iletişimde şikayetlere rastlayabilirsiniz. Kariyer, para ya da sosyal statü ile ilgili konular biraz kafanızı yorabilir. Karakter olarak aşırı doğrucu ve aklına geleni söyleyen bir tip olsanız da, bu ay bazı olaylara nazik yaklaşmanızda fayda var. Yeni bir aşk hikayesi, evlilik ya da heyecanlı ilişkiler yaşayabilirsiniz. Mevcut ilişkiniz de kötü gidiyorsa vazgeçme zamanı gelmiş olabilir.

Oğlak
Oğlaklar bu ay her zaman olduğu gibi ilgilerini ilk olarak iş yaşantılarına kanalize edecekler. Bu sizi strese soksa da zamanla karşılığını alacaksınız. Tutkulu eğilimler giderek sakin bir hal alacak ve mantık tüm durumlara yaklaşımınızda ön plana çıkacak. İlişkiler konusunda kendinizi fazla zorlamayın, beklediğiniz doğru insanın karşınıza çıkması için biraz daha zaman gerekiyor. Sigara kullanıyorsanız boğaz yolu enfeksiyonlarına dikkat edin.

Kova
Haziran 2012′de sizin için oldukça sıcak konular gündeme gelebilir. Haziran ayı sizin için aşk ve erotizm ayı. Devam eden ilişkinizde ikinci barı yaşamanız söz konusu olabilir, hayatınızda biri yoksa eğer, bu ay karşınıza çıkması olası. Haziran ayının ilk bölümünde iş alanında stres, gerginlik ve hatta çatışmalar yaşayabilirsiniz. Başınıza gelen her şeyi kendi lehinize çevirmek elinizde. Olaylara pozitif yaklaşın. Değişim ve çeşitlilik ihtiyacı hissedeceğiniz bu ay anlık öfkelerinize kapılıp işinizden ayrılma noktasına gelmeyin. Mideyle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz, asitli besinlerden uzak durun.

Balık
Bu ay sizin için çalkantılı ve karmaşık olabilir, huzursuz günler yaşayabilir, kuruntu yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle bu ay biraz daha fazla vakit geçirmenizi tavsiye ederiz. Bir ev veya gayrimenkul ile ilgileniyorsanız, doğru zamandasınız. Bu ay yatırım yapmak için oldukça geniş vaktiniz olacak ve seçimleriniz kesinlikle ilerleyen zamanlarda yüzünüzü güldürecek. İlişkinizde sorunlar yaşıyorsanız, bunları konuşmayı bu ay erteleyin. Aksi takdirde problemler olduğundan fazla büyüyebilir ve pişman olacağınız noktalara ulaşabilir.

Author: Zen

Share This Post On