Kemal Tanca’dan Online Ayakkabı Mağazası

Kemal Tanca, 2012 kış topuklu ayakkabı modeli

İSTANBUL (İHA)

Ünlü ayakkabı mağaza zinciri Kemal Tanca’nın online satış sitesi açıldı.

Değişen alışveriş alışkanlıkları, modaya ulaşma trendleri ve müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine yaklaşık altı ay önce çalışmalarını başlatan Kemal Tanca, her yoğunluktaki talebe hızlı yanıt verebilecek online alışveriş sitesi kemaltancashop.com.tr‘yi tamamladı. 300 ayakkabı modelinin satışı ile hizmete giren mağazada, açılışa özel her ziyaretçi için ilk alışverişin kargo bedeli 31 Mart’a kadar Kemal Tanca tarafından karşılanacak ve alışverişlerin tamamı yüzde 10 ekstra indirimli olacak.

“GÜNÜMÜZÜN MODERN KADIN VE ERKEKLERİNİN ALIŞVERİŞ TRENDLERİ DEĞİŞTİ”

Kemal Tanca’nın online satış sitesi projesini koordine eden Genel Müdür Akın Altuğ, “1950 yılında attığı ilk adımla şıklığın dünyasında en beğenilen, en sevilen, en güvenilen isimlerden biri oldu Kemal Tanca. Attığı her adımda içinde bulunduğu zamanın modern beklentilerine hemen uyum sağlamakla kalmayıp, herkese yeni yollar açacak örnek adımlar da attı. Ama zaman değişti. Önceden mağazaya gelinir, ayakkabı ele alınır, giyilir, yürünür, uzun uzun bakılır, acaba nasıl görünüyor diye şöyle bir karşıdan tutulur öyle beğenilirdi. Oysa şimdi vakti hep az olan, hemen alması, hemen giymesi, hemen gitmesi gereken nesillerin takvimindeyiz. Müşterilerimiz olan günümüzün modern kadın ve erkeklerinin alışveriş trendleri değişti. Onların kimliğine, yaşam tarzlarına uygun alışveriş ihtiyaçlarına cevap vermek için bu projeyi hayata geçirdik” dedi.

HEDEF 100 BİN ÜYE

Kemal Tanca’nın sayısı 100′e yaklaşan mağazalarında yıllık ortalama 750 bin ayakkabı satıldığını belirten Altuğ, ”kemaltancashop.com.tr‘nin açılışı mevcut Kemal Tanca müşterileri tarafından da heyecanla bekleniyordu. Yıl sonuna kadar 100 bin üyeye ulaşacağımızı bekliyoruz” diye konuştu. Altuğ, sitede sadece fırsat ürünlerinin değil aynı zamanda sezon koleksiyonuna ait ürünlerin de satışa sunulacağını ve çok yakın zamanda kemer, cüzdan gibi aksesuarları da siteye ekleyeceklerini sözlerine ekledi.

Author: Ozi

Share This Post On