Lush’dan Anneler Gününe Özel

Yaklaşan anneler gününde annenize sevginizi ve şükran duygunuzu belirtecek hediye almakta kararsız kaldıysanız, Lush size yardım elini uzatıyor. Lush yine yaratıcılığını kullanarak anneleriniz için en kaliteli içerikleriyle, minimum ambalaj isteyen fantastik ürünler geliştirdi. Bu yeni ürünlerin yanı sıra Lush, sizin için hayatınızdaki o eşsiz insanı şımartabileceğiniz ürünler ve hediye paketleri de öneriyor.

Tekrar kullanılabilen katı banyo köpükleri, Mum Tulip ve Madame Butterfly; çubuk üzerinde banyoda rahatça kullanabileceğiniz, cildi yumuşatıcı özellikte, hoş kokulu, sudan çıkarıp, kurutunca 4-5 kez daha köpük yaratacak etkidedir. Bu ürünlerle annenizin ayaklarını uzatıp, dinleneceği aromatik bir banyo hediye edebilirsiniz.

Mum Tulip: Portakallı çikolata kokusunda, greyfurt ve bergamot yağı ile canlandırırken, kakao ve tonka ile kalbinizi yumuşatacak ve ısıtacak katı banyo köpüğü (Fiyatı henüz belli değil).

Madame Butterfly: Gül kokulu ve içerikli limon ve sardunya yağları ile cildinizin dengelerken, kakao ve shea yağı ile sakinleştirip, tüm yorgunluğunuzu alan bir banyo köpüğü (Fiyatı henüz belli değil).

Gorgeous: Mükemmel insana armağan edebileceğiniz, doğal içerikli ürünler arasında bulabileceğiniz en mükemmel nemlendirici. Gençleştirici, cildi toparlayıcı, antioksidan etkili en kaliteli bitkisel yağlar ve meyve özleri içerir (Fiyatı 174 TL).

Sultana of Soap: Kalbinizin sultanı annenize Lush’tan sabunların sultanını öneriyoruz. İtalyan Nugat çikolatası görünümünde, içerisinde kuru kayısı ve frenk üzümü,  canlandırıcı bergamut, kan dolaşımını hızlandırıcı, çatlak, kuru ve olgun ciltler için ideal özellikte olibanum içeren bir sabundur (100 gr 13 TL).

My Fair Lady: Annenize hediye etmeniz için cildini temizleyecek, nem verecek ve sıkılaştıracak sağlıklı ürünlerden oluşan bir hediye paketi öneriyoruz. İçeriğinde; taze mandalina sulu the olive brach duş jeli; nemlendirici, besleyici creamed almond and coconut duş kremi; peeling ve nem veren buffy vücut  kremi; elleriniz için besleyen, yumuşatan tiny hands; taze kivi, canlandırıcı bergamut içeren miranda sabun ve egzotik hoş kokulu, sıkılaştırıcı karma vücut nemlendiricisi bulunmaktadır (Fiyatı 120TL).

Author: Zen

Share This Post On