Magic Form Gelin Koleksiyonu

Magic Form, 2012 İlkbahar/Yaz Gelin Koleksiyonunu, kendi değerini ve vücut yapısını bilen gelin adaylarına ithaf etti. Her gelin adayı, hayallerini süsleyen gelinliğinin içinde mükemmel görünmek ve hayranlık uyandırmak ister.

Magic Form bu duygunun bilinci ile, her beden tipine, stiline ve gelinlik çizgisine uygun birbirinden farklı iç çamaşır tasarımlarına imza attı. Bustiyer ve sutyen serisinde yer alan tasarımlar, ağırlıklı olarak ekru renk ile hayat bulurken, büyük ve küçük göğüslü gelin adayları için hazırlanan takımlar, gelinlikleri bir kat daha hoş göstermek için dizayn edildi.

Straplez olmasına rağmen, yüksek teknolojinin tasarımla buluşmasının en güzel örneklerinden biri olan ve büyük bedene kadar hazırlanan sutyen ve büstiyerler, özel yapıları sayesinde düğün sırasında gelinlerin rahatlıkla hareket etmesini sağlamak için birebir.

Kadın vücuduna en yakın kumaş olan ipek ve saten ile hayat bulan gecelik ve pijama takımları, farklı boylardaki sabahlıklar ile kombine edilirken, tüy detaylı deri terlikler ise bu heyecanlı döneme şıklığın damgasını vuruyor. Gelin Koleksiyonunda, sezonun sürprizi; sadece size özel iç çamaşırınızı tasarlamak!

Author: Zen

Share This Post On