Mayıs Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu  (21 Mart-19 Nisan)

Bu ay ilişkileriniz dinamik bir hal alacak, bir değişiklik için girişimde bulunmayı düşünüyorsanız adım atmaktan çekinmeyin, eğer bu değişiklik gerçekleşirse bu ay sizin ayınız olacak ve oldukça keyifli geçecek. Bu ay karar verirken çok inatçı ya da otoriter olmayın, bu sizin zararınıza olabilir. Sadece esnek, akıllı, iyimser ve rahat tavırlar size bu ay mutluluğu getirebilir. Bu ay paraya ve işe konsantre olmuş durumdasınız. Mayıs ayı parasal ve işle ilgili konularda sizin için yeni bir başlangıcı beraberinde getirebilir. Konu aşk olduğunda ise; bir ilişkiniz varsa, bu ay aileler ilişkinize dahil olabilirler. Bu da ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilir. Bazı koçlar yakın çevrelerinden birilerinin mutluluğunu paylaşabilir. Kalbi boş olan koçların ise yeni bir ilişkide düzeni tutturmak için biraz beklemeleri gerekecek. Güçlü iletişim bu ay sizin anahtar kelimeniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Zaman sınırlaması içermeyen aşk, macera ve tutku bu ay sizin için geldi! Bir önceki ayın ortasına kadar düz hareketlerine devam eden Mars, şimdi erotizmin doruğunda. Siz de bu ay bunun etkisiyle duygusal, enerjik olacaksınız. Düşündüğünüz her kimse, sizin cazibenize karşı koyamayacak. İlgilendiğiniz kişi geçmişten biriyse onu olduğu gibi bırakın ve bu ay geleceğinize bakın. Bu ay sizin şanslı ayınız. Eğer dişiyseniz bu ay sizin için gebelik söz konusu olabilir. Son bir yıldır emek verdiğiniz işlerin meyvelerini almaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Parasal konularda harekete geçmek için mayıs ayının ikinci yarısını bekleyin. Bir anlık kararlarla çok paralar harcayıp pişman olacağınız alışverişler yapabilirsiniz, dikkat edin. Aşka gelecek olursak; bu sene boğa burçlarının evlilik senesi, bu ay evlilik planları yapabilir veya ani bir kararla evlenebilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa, bu ay içinde de olmasını beklemeyin. Kalbi boş boğalar için bu ay aşk değil; iş ayı.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Mayıs 2012, sizin için geçmiş aylara göre oldukça romantik geçecek. Bu ay hassas ve duygusal bir döneme gireceksiniz. Mayıs ayında yakınlık, sevgi ve uyum konuları sizin lehinize gelişecek. Var olan ilişkinizi iyileştirmek, geliştirmek istiyorsanız, bu ay tam zamanı. Bu ay önemli olaylara odaklanın ve dikkatinizi sadece onlara harcayın. Parasal konularda bir rahatlama söz konusu, bir bankadan ya da yakın bir arkadaştan yardım alabilirsiniz. İkizlerin büyük kısmının hayatında hali hazırda ciddi bir aşk var. Mayıs ayında hayatınızdaki kişiye daha fazla vakit ayırmaya özen gösterin. İlişkinizle ilgili karşınıza çıkacak sorunları olabildiğince akılcı ve objektif bir bakış açısıyla çözmeye çalışın. Hayatında kimse olmayan ikizler, mayıs ayının sonlarına doğru yeni bir aşka yelken açabilir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Yengeçler için bu ay çok fazla duygusal değişiklik söz konusu değil. Bu ay sizin sosyalleşeceğiniz bir ay, arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelecek ve keyifli zaman geçireceksiniz. Bu ay hayatınıza yeni birini almamaya özen gösterin çünkü bu ay dahil olacağınız ”bire bir” ilişkiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Öyle ya da böyle, beklentilerinizin tamamı bu ay karşılanmayacak. Bu ay harekete geçmek yerine, ne istediğinizi tekrar gözden geçirin. Ayın 20′sinden sonra hesapta olmayan işler sizi paniğe sürükleyebilir, dikkat edin. Bu doğrultuda, insan ilişkileriniz de zedelenebilir, bu sefer kalbinizin sesini dinlemeyin ve insan ilişkilerinde yaşadığınız olumsuzlukları zamana bırakın, zaman her şeyi halledecektir. Hayatınızda biri varsa, ayrılık görünmüyor. Kalbiniz boşsa da yeni bir aşk maalesef şu sıralar pek mümkün değil.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)
Mayıs ayı aslan burcu için iletişim, dostluk ve güvenme ayı ve tüm aslanlar bu ay bu eğilimlerde olacaklar. Bu ay romantik dakikalar yaşayabilir, sevdiğinizi sevgi sözcüklerine boğabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa, o kişiyle gelecek planları yapabilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu ayı hayatınızda açılacak yeni bir pencere gibi düşünebilirsiniz; özellikle aşk ve ilişkiler konusunda. Bu ay finansal olarak da aslanlar için oldukça verimli bir ay. Bu sizin için yeni ufuklar, şans ya da yeni bir iş olabilir. Eğer bir şekilde, merdivenleri tırmanmak, sosyal konumuzu iyileştirmek, ödül kazanmak, sertifika almak gibi şeyler düşünüyorsanız mayıs ayı ideal. Hemen hemen tüm işlerinizde alkış alacaksınız. Harekete Geçin! Güzel başarılar sizi bekliyor. Bu ay, yıldızlar da sizin hayallerinizi gerçekleştirmek niyetindeler.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Bu ay Mars, Temmuz 2012′ye kadar sizin yanınızda. Bu nedenle başaklar, cinsel gücü yüksek ve duygusal yönlerden aktif ve girişimci bir döneme giriyorlar. Başaklar bu dönemi iyi kullanırlarsa olaylar kendi lehlerine gelişebilir. Aşk konusu sizin için biraz karmaşık: Ya önemli bir konumda veya özel başarıları ile dikkatinizi çeken birine gönlünüzü kaptıracaksınız ya da sevgilinizden yüksek beklentiler içine gireceksiniz. Toplu geziler veya uzun mesafe işbirlikleri içeren bir aydasınız, bu ay sizin için akademik çalışmalar ya da entellektüel başarılar söz konusu. Kariyer evinizdeki Venüs, bu ay başarı elde etmenize yardımcı olacak. Bu ay girişeceğiniz tüm işlerde dikkatinizi yüksek tutun. Dikkatsizlik size zarar verebilir. Mayıs 2012′de muhtemel sağlık sorunlarıyla uğraşma eğilimindesiniz. Yaralanmalar ve kazalara karşı tedbirli olun. Bu ay bazı başaklar için yeni başlangıçlar söz konusuyken, bazıları için gergin bir ay olabilir. Uzun süredir beklediğiniz bir para varsa, bu ay elinize geçebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Uranüs bu ay terazilerin evinde ve Uranüs eylem, yenilik ve değişiklikleri sever. Terazi burcunun ilişkileri 2018 yılına kadar Uranüs etkisi altında olacak. Bu ay istediklerinizi tekrar gözden geçirin ve ne istediğinize karar verin ki daha sonra olayların sonuçları sizi şaşırtmasın. Planladığınız şeyler sizi yorabilir, plan yapmak kolaydır ancak takibi sizi biraz zorlayacak gibi görünüyor. Bu ay mutluluk pek sizin tarafınızda değil, mutluluğu yakalamak için ekstra çabanız gerekiyor. Hayatınızdaki insanla gezilere çıkıp yeni boyutlar keşfetmeye çalışırsanız, bu paylaşımlar sizi manevi açıdan tatmin edecektir. Bu ay havada sadece çiçeklerin kokusunu değil, paranın kokusunu da duyacaksınız. Jüpiter, Güneş ve Merkür iş ortamınızı ve finansal durumlarınızı olumlu etkiliyor. Yeni sponsorluklar, burslar, bağışlar, hediyeler, miras gibi sürprizlerle karşılaşabilirsiniz gibi görünüyor. Bu ay sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir, dikkatli olun. Vücudunuz dengesini kaybedip zayıf düşürebilir. Ters giden bir şey hissederseniz mutlaka doktora gidin.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Mayıs 2012 eş olan akrepler için oldukça aktif bir ay. Jüpiter, Güneş ve Merkür size bu konuda çok şey vaat ediyor. Çiftler bu ay iletişim kurma konusunda oldukça hevesli görünüyorlar. Bu ay sizin için duyguların özgürce ifade edildiği bir ay olacak. Finansal girişimler için de bu ay oldukça hareketli bir ay. Mayıs 2012 boyunca yaptığınız her iş başka ortaklarla yapılacak. Çeşitli gruplara katılarak fırsatları değerlendirme şansı bulacaksınız. Bu ay sizin için yeni arkadaşlıklar da söz konusu. Mayıs ayında şans sizinle. Bu ay, süre gelen bir ilişkiyi iyi veya kötü sonuçlandırma çabası içine girebilirsiniz. Aşkta kıskançlık sizin için bu ay büyük sorunlar çıkarabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Venüs, bu ay sizin evinizde. Hayatınızda zaten istikrarlı bir ilişki varsa, Venüs’ün sayesinde daha sıcak ve anlayışlı günler sizi bekliyor. Yok eğer aşkı arıyorsanız, bu ay bulmanız muhtemel. Bu ay hangi konuda plan yapmış olursanız olun, o planların netleşme ayı. Mesleki açıdan da müthiş bir aydasınız, başarılarınıza başarı ekleyeceğiniz bir gelecek sizi bekliyor. Hatta daha iyi bir iş için iyi bir teklif alabilirsiniz. Sağlık konusunda büyük sıkıntılar görünmüyor. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla bu ay görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Üretmekle ilgili amaçlarınız varsa bu ay ilk adımı atabilirsiniz. Mesela, kitap mı yazmak istiyorsunuz? Hiç durmayın, bu ay şans sizinle.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Oğlak burçları bu ay işten güçten kafalarını kaldırıp, biraz nefes almayı isteyebilirler. Ayın ortasına kadar daha önce planlanan işlerle meşgul olacaksınız. 20 Mayıs’tan sonra işle ilgili gelişmeler biraz canınızı sıkabilir. Bu noktada anahtarınız sabır olacaktır. Eğer şimdiye kadar yaptığınız gibi sabredebilir ve planlarınızı zamana yayabilirseniz, işler yoluna girecektir. Bir yakınınız sağlık problemi yaşayabilir ve siz de onunla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda herhangi bir sıkıntı yok. Her şey olağan ve güzel. Aşka gelecek olursak, hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bu yeni kişi arkadaş çevrenizde ve aslında daha önce tanıştığınız biri olabilir.

 Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Bu ay kovaların neredeyse hayatları değişecek. Sizin için maneviyatın önemli olacağı bir aydasınız. Planladığınız çoğu şey zaten gerçekleşmiş durumda, biraz daha sevdiklerinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var. Zamanınızı işe veya projelere harcamaktansa sizi özleyen yakınlarınızı ziyaret edin. Bu ziyaretler size de çok iyi gelecektir. Hayatınızda biri varsa bu ay biraz iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz, problemlerinizi sevgilinize veya eşinize aktarmakta güçlük çekebilir ve içinize kapanabilirsiniz. İş teklifi veya terfi bekleyen kovalar için işler bir hayli yolunda. Para konusunda bir süre daha tutumlu davranmaya özen gösterin. Daha önce verdiğiniz borçları geri almakta sorun yaşayabilirsiniz. Hesapsız harcamalardan sakının. Partneri olan ya da olmayan tüm kovalar için aşk hayatı bu ay her anlamda karmaşık görünüyor. Biraz kafanızı dinlemenizde fayda var.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Mayıs ayı, aile içi sıkıntılar yaşayan balıklar için olukça ferahlatıcı bir ay. Ailevi tüm problemler geride kalıyor. Hatta bir taşınma veya kalıcı bir misafir ağırlama söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Aranızın iyi olduğu bazı dostlarınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Yatırım yapmayı düşündüğünüz birikmiş paranız varsa, biraz daha bekletmelisiniz. Para konusunda iyi bir dönemdesiniz ancak acele karar vermemekte fayda var. Kalbi boş balıklar hayatlarının aşkıyla tanışacak, bu aşk size yeni kararların kapısını da açabilir.

Author: Zen

Share This Post On