Nikâh Şekerinizle Fark Yaratın!

Sıradan nikâh şekerlerinden sıkıldınız mı?

Siz de tek kullanımlık, sıradan nikâh şekerlerinden çok mu sıkıldınız? O halde gelin, sizi Kate Aspen markasıyla tanıştıralım. Nikâh şekerlerinde temalar, renkler, konseptler içeren ve farklı tasarımlarıyla hediyelik konseptini ileriye taşıyan ABD markası Kate Aspen ürünleri bonbonmarket.com aracılığıyla artık Türkiye’de! Düğünlerin güzel anılarının kalıcı olmasını hedefleyen Kate Aspen; şık, fonksiyonel, sıra dışı ve neşeli seçenekleriyle özel günlerinizin hatıralarını canlı tutuyor. Üstelik kişiye özel şık etiketleriyle ürünleri daha da çekici hale getirme imkânı tanıyor. Peki, ama bu keyifli markanın içinde ne gibi ilginç ürünler yer alıyor?

Kate Aspen’de birbirinden şık mumlardan tutun da, şişe açacaklarına, çerçevelere, şarap tıpalarına, bardak altlıklarına, masa kartlıklarına, kitap ayraçlarına ve hatta mutfak saatlerine kadar onlarca seçenek mevcut. O kadar ki; kına geceleri için minik manikür seti dahi var!

Tüm bunların yanı sıra, bonbonmarket.com bebekleriniz için sıra dışı hediyelerin markası Baby Aspen ürünlerine  de yer veriyor. Havlular, battaniyeler, temalı kıyafetler, çoraplar, çamaşırlar; hepsi bebekleriniz için özenle yüksek kalitede üretilmiş minicik ve harika tasarımlar! Üstelik sürprizli ve yaratıcı paketleri de oldukça eğlenceli görünüyor. Bebeğiniz doğduğunda ziyaretinize gelen konuklarınıza sıradan şekerler yerine bu tarz minik ve şık hediyeler verebilir, Baby Aspen aracılığıyla unutulmaz anılara imza atıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İyisi mi siz, yakında vereceğiniz davet her ne ise bonbonmarket.com’a göz atmadan hazırlıklarınızı sonlandırmayın. Konuklarınıza bu zarif, anlamlı ve kullanılışlı hediyelerden sunarak, fark yaratın.

 

 

Author: Ozi

Share This Post On