Plajlarda Mendo’s Esintisi

Dünyaca ünlü mayo ve iç giyim markası Mendo’s, plajlarda mayo trendlerini belirlemeye devam ediyor. Özgün tasarımları ve kalitesiyle ön plana çıkan markalara ev sahipliği yapan Mendo’s, Calvin Klein, Emporio Armani ve Guess mayolarıyla plajlarda fırtına gibi esiyor. Hem Türkiye’de hem de dünyada plaj modasını yönlendiren markaları bünyesinde bulunduran Mendo’s, 2012 yaz sezonunda plajların modasını belirlemeye devam ediyor.

Birbirinden çarpıcı ve renkli mayoları ile fark yaratan Calvin Klein, Emporio Armani ve Guess mayoları, plajlarda dikkatleri üzerinize çekecek. Kalitesiyle fark yaratan Guess mayo ve plaj aksesuarları, özellikle genç kızların bayılacağı en özgün tasarımlara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Canlı renkleri ve şık tasarımlarıyla plajlarda dikkat çekmek isteyenlerin ilk tercihi olan Guess mayoları, bu yaz plajın tadını çıkarmanıza eşlik edecek.

Birçok farklı model ve renk ile plajların modasını belirleyen Calvin Klein, enerjisini ortaya çıkarmak isteyen genç kızların isteğine cevap veriyor. Bu sezon Calvin Klein mayolarında rengarenk desenlerin ahenkli uyumu dikkat çekerken, geometrik desenler enerji saçıyor.

Birçok farklı modeli ve çarpıcı detaylarıyla plajlarda fırtına gibi esmenizi sağlayacak Emporio Armani bikiniler, sizi plajların gözdesi yapacak. Dünyanın en prestijli markalarını bünyesinde bulunduran Mendo’s mağazalarına uğrayarak yüzde 50’ye varan indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Author: Zen

Share This Post On