Saçlarınıza İyi Bakın

Siz de saçları için her şeyi yapanlardansanız, işte L’Oréal bünyesinde bulunan Matrix markasına ait iki ayrı güzellik ürünü:

Total Results: Kış boyunca yazın gelişini iple çektiniz. Yaz aylarında, capcanlı güneşin dokunuşlarıyla ışıldayan saçlarınızın   hafif bir rüzgarla dalgalandığı  o sahneyi düşlediniz. Fakat nem ve sıcak, buklelerinizin birbirine karışmasına mı neden oluyor? Yolda yürürken veya işte otururken camdaki yansımanızda mükemmel bukleler yerine karmakarışık saçlar mı görüyorsunuz?  Yaz aylarında saçlara istediğimiz şekli vermek zordur. Pek çok kadın için verilen şekli bütün gün korumak ise bir kış boyu kurulan bir hayalden öteye gidemez. Şimdi bu hayallerin ötesine geçme zamanı: Total Results Dalgaların Gücü Jel ile bukleler yaza meydan okuyor. İçeriğindeki Jojoba Yağı ve Buğday Proteini Bileşimi sayesinde saçlarınız neme doyacak; bukleleriniz gün boyu daha belirgin ve parlak görünecek. Bırakın dalgaların gücü ve yazın enerjisi buklelerinizi, buklelerinizin titreşimi herkesi ele geçirsin.

Biolage Smooththérapie: Yaz mevsimi sürprizlerle doludur. Bir sabah uyandığınızda kıyafetleriniz bile fazlalık gibi gelirken ertesi sabah gözlerinizi yaz yağmurlarına açabilirsiniz. Sizin bile uyum sağlamakta zorlandığınız bu tahmin edilemez mevsimle saçlarınızın imtihanını her dokunuşta hissedersiniz. Bu değişkenlikte nem dengesini korumaya çalışırken saçınızın kabaran ve kontrol edilemeyen bir hal almasına seyirci kalmayın. Biolage Smooththerapie ile farklı hava koşulunda pürüzsüz ve ipeksi bir saç sizin için mucize değil rutin oluyor. İçeriğindeki Kamelya Çiçeği yağının saçınızın etrafında oluşturduğu koza ile saçınızdaki nem oranı dengede kalıyor. %97* nem oranında bile meydan okuyan saçlarınızla, yazın sürprizlerine karşı gardınızı kaldırın. Saçlarınızı mevsimler değil siz yönetin.

Author: Zen

Share This Post On