Shopping Fest 2012

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan İstanbul Cevahir AVM, 9-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek Shopping Fest 2012 süresince konuklarını, özel gösteriler, şovlar ve kampanyalar ile ağırlayacak. İstanbul Sergisi’nin de yer alacağı Cevahir AVM, geçen yıl olduğu gibi yine festivalin cazibe merkezi olacak. Cevahir AVM’nin Shopping Fest’e özel satış kampanyası “Yıldızlı Cuma”. Festival kapsamında Yıldızlı Cuma olarak belirlenen 15 ve 29 Haziran’da aynı gün içerisinde beş farklı mağazadan toplam 250 TL alışveriş yaparak yıldızı tamamlayan ziyaretçiler anında hediyeler kazanacak. Kampanyaya katılanlar, Cevahir’de 1. kat AVM ortak alanında yer alacak “Yıldız Alanı”na gelerek sürpriz hediyelerden birine sahip olacak.

Dans-Müzik-Eğlence Dolu Günler
Sadece avantajlı alışverişin değil eğlencenin de merkezi olan Cevahir AVM, Shopping Fest süresince dans, müzik gösterileriyle şenlenecek, çeşitli şovlarla da renkli görüntülere sahne olacak. 16 Haziran Cumartesi günü Cevahir AVM’ye gelenler İstanbul Mir Sanat Topluluğu’nun Anadolu’nun farklı bölgelerini yansıtan dans gösterisi ile unutulmaz anlar yaşayacak.

Cevahir’den Stil Önerileri
Jewel Jewel Yeşim bloğunun yazarı Cevahir AVM içindeki markalar arasından yapacağı seçimlerle modaseverlere alışveriş önerilerinde bulunacak. Trendleri yansıtan kombinasyon önerileri Cevahir AVM’nin facebook sayfası üzerinden ziyaretçilerle paylaşılacak. Cevahir’de yer alan çeşitli markalar da düzenleyecekleri fırsat kampanyaları ile alışverişi keyfe dönüştürecek. Shopping Fest’i heyecanla bekleyen İstanbullular, Cevahir’de; ayakkabıdan çantaya, aksesuardan mutfak eşyasına, spor malzemelerinden oyuncuğa kadar herkese hitap eden sayısız ürünü bir arada üstelik avantajlı fiyatlarla bulma şansına sahip olacak. Cevahir AVM’de, 7’den 70’e herkes bir yandan gönlünce alışveriş yaparken, eğlenmenin, farklı lezzetleri tatmanın keyfini de yaşayacak. İstanbul’un bütün renklerini barındıran Cevahir, Shopping Fest kapsamında geniş bir yelpazede görsel şölen yaşatacak. Dünyaca ünlü markaların buluştuğu, farklı dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu; sinema ve tiyatrolarda sanatseverlerin ağırlandığı; çocukların eğlenceye doyduğu Cevahir, şehrin ritmini yakalıyor.

Author: Zen

Share This Post On